Gabinety OrtoMedSport

OrtoMedSport czyli Ortopedia Medyczna w Sporcie?

Blisko! Ale tak pomagamy każdemu, kto tej pomocy wymaga, nie tylko dla sportowca, zawodowca czy gwiazdy z okładek gazet.

Kompleksowo zajmujemy się pacjentem.
Począwszy od wizyty - konsultacji z lekarzem, postawienie diagnozy. Jeśli jest niezbędna operacja- operujemy. Najważniejsza jest późniejsza, ciężka praca pacjenta i cały proces rehabilitacji, przez który z nim kroczymy.
Dysponujemy zapleczem najlepszych lekarzy i fizjoterapeutów, a w tym wszystkim pomagają nam najnowocześniejsze sprzęty medyczne z całego świata. Nowoczesne metody leczenia, terapii i rehabilitacji - to nas wyróżnia! 
Pracujemy tak, jak najlepsze kliniki ortopedyczne na całym świecie. Barcelona, Katar - u nas zobaczycie jak się tam pracuje!

Mamy ten sam sprzęt, niejednokrotnie pierwsi, jak nie - jedyni w Polsce: bieżnia antygrawitacyjna Alter G, Normatec, Fizjolab czy choćby Miha Bodytec,

w której prowadzimy zupełnie inny trening, niż w klasycznych studiach treningu personalnego.

Pod koniec rehabilitacji, wychodzimy z pacjentem "na boisko" aby się upewnić, że nasza praca przyniosła prawidłowe rezultaty. 
Robimy to wszystko z pasją i zaangażowaniem i największą nagrodą jest zadowolenie i pełna sprawność pacjenta. powrót

Napisz komentarz

Komentarze

partnerzy

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X